logo wie wat waar
   

Festivalprogramma - Deze pagina wordt regelmatig bijgewerkt - klik op de refreshknop om de laatste wijzigingen te zien

datum tijd locatie Gezelschap/
artiest
Voorstelling/
activiteit
kaartverkoop
(klik hier voor info over passe partout en reserveren)
onderdeel
maandag
24 mei
12.00 -
17.00 u.
Fam. Kompier
Spookverlaat 11
Hazerswoude-Rijndijk
Kunstprofielschool Groene Hart lyceum Alphen a/d Rijn Tentoonstelling Passe-partout
(vrijwillige bijdrage is welkom!)
Beeldende kunst
11.00 -
17.00 u.
Het Rietveld
Nancy Wiltink -verhalenvangster

Het Valies
-stoepmuziek

Jeugdtheaterschool Leiden

Alicia Fernandez Solla
- Wat ik je wilde zeggen

Anne Kuit
-monoloog van Enne Koens

Ab van Bochove
-accordeon

Roland v.d. Bergh
-gedichten

Tentoonstelling
- schilderkunst van de kinderen van basisschool De Springplank
kunstvaarroute

Lees HIER meer over de vaarroute

VERVOLG PROGRAMMA:

de Nostalgini’s
- smartlappen

NondeJeu
- muziek

Marja Snoek
- houten beelden

SlickSlack
- Hazerswoudse band

Twee clowns
-bij "t Woutje en in de boot

Rawhide and the Hilltilly's
- country music

Vaarroutekaart € 5,-
tot 12 jaar € 3,50

Bezoekers kunnen op drie plekken kaartjes kopen eninstappen, te weten bij Klein Giethoorn, bij de Rietveldse brug en bij theetuin ’t Woutje.

 
12.00-
13.30 u.
Jan Lourier / Thuisbasis Kweekkunst Het Lasagne Blaaskwintet Programma met
Licht-klassieke muziek
Passe-partout
(vrijwillige bijdrage is welkom!)
muziek
13.00 u.
en
14.45 u.
Kluchtenplein naast de Egelantier Nico Roelandse “Monoloog van een dronckaerdt.” Passe-partout
(vrijwillige bijdrage is welkom!)
theater
de hele dag Buurtschap Groenestein
Hazerswoude-rijndijk
Goudkistjes:
Onderuit in een nieuw landschap
tentoonstelling

Passe-partout
(vrijwillige bijdrage is welkom!)

Beeldende kunst
13.45 u.
en
15.30 u.
Kluchtenplein naast de Egelantier V.I.O.S “Bij de neus” Passe-partout
(vrijwillige bijdrage is welkom!)
theater
14.00-
17.00
u.
Boerderij DE BEUKEHOF
Spookverlaat 1A
Blue Monday Ierse songs, ballads en tunes Passe-partout
(vrijwillige bijdrage is welkom!)
muziek
vanaf 10.00 u tot 18.00 u. op het hele uur Boerderij DE BEUKEHOF
Spookverlaat 1A
Theater Paradox "De Chocolademaker" Passe-partout
Let op: 16+, deze voostelling is niet geschikt voor kinderen!
theater
20.30 u. Boerderij Nieuw Endt
Spookverlaat 4
Toneelvereniging Onder Ons “Cor en Koos en Het Zwarte Gat” Plus-voorstelling:
Passe-partout + € 6,50
theater
21.00 u. Cafe de Hoek.             Michel de Bakker "De Veerman" Plus-voorstelling:
Passe-partout + € 3,50
Reserveren alleen 06 55876875
buitenvoorstelling! (denk aan gepaste kleding bij koud of nat weer)
theater
 
dinsdag
25 mei
de hele dag Buurtschap Groenestein
Hazerswoude-rijndijk
Goudkistjes:
Onderuit in een nieuw landschap
tentoonstelling Passe-partout
(vrijwillige bijdrage is welkom!)
Beeldende kunst
19.30 u.
en
20.00 u.
startpunt
ingang
Potgieterlaan 10F
Luie muzikanten

C.Th.Beentjes

-gedichten

Anne Kuit
-monoloog van Enne Koens

March Monkeys

-muziek

Mejuffrouw leeft
-theater

Ilse de Vries
- piano
Een kunstfietstocht

Lees HIER meer over de fietsroute

VERVOLG PROGRAMMA:

Kinderatelier De Kwast / Kleiatelier Kikker / Ellen de Jong
- tentoonstelling Paradijsvogels
mmv
Balletstudio Mirjam Ouwerkerk

Plus-voorstelling:
Passe-partout + € 3,50
 
19.30 u. Boerderij Maatschap de Groot-Wesselingh
Spookverlaat 8
Het Bernarduskoor
en
Joke Linders
muziek
en
lezing:"De Witte Zusters in Donker Afrika"
Passe partout
(Een vrijwillige bijdrage is welkom)
muziek
21.00 u. Boerderij Nieuw Endt
Spookverlaat 4
Toneelvereniging Onder Ons “Cor en Koos en Het Zwarte Gat” Plus-voorstelling:
Passe-partout + € 6,50
theater
22.15 u. Boerderij Nieuw Endt
Spookverlaat 4
Lady & The Tramps Afterparty, voor iedereen toegankelijk Passe-partout muziek
 
woensdag
26 mei
19.30 u
en
20.00 u.
startpunt
ingang
Potgieterlaan 10F
Luie muzikanten

Anne Kuit
-monoloog van Enne Koens

March Monkeys

-muziek

C.Th.Beentjes
-gedichten

Peter van Veen
- piano

Mejuffrouw leeft
-theater

Een kunstfietstocht

Lees HIER meer over de fietsroute

VERVOLG PROGRAMMA:

De DoggyDike
-Ierse muziek


Kinderatelier De Kwast / Kleiatelier Kikker / Ellen de Jong
- tentoonstelling Paradijsvogels
mmv
Balletstudio Mirjam Ouwerkerk

Plus-voorstelling:
Passe-partout + € 3,50
 
19.00-
21.30 u.
Boomkwekerij Jan Lourier/Kweekkunst Dijkgraafweg 14 Het Lasagne Blaaskwintet Programma met
Licht-klassieke muziek
Passe-partout
(vrijwillige bijdrage is welkom!)
muziek
de hele dag Buurtschap Groenestein
Hazerswoude-rijndijk
Goudkistjes:
Onderuit in een nieuw landschap
tentoonstelling Passe-partout
(vrijwillige bijdrage is welkom!)
Beeldende kunst
21.00 u. Boerderij Rijnhoeve
Hondsdijk 33
Koudekerk a/d Rijn
De DoggyDike
"Een reis door Ierland" Passe-partout
(vrijwillige bijdrage is welkom!)
muziek
20.15 u.

Pleyn 68
Gejus van Diggele "De levende tijdmachine" Passe-partout + € 6,- Beeldende kunst
21.15 u.
Café de Hoek.             Michel de Bakker "De Veerman"
klik hier voor een videoimpressie
Plus-voorstelling:
Passe-partout + € 3,50
Reserveren alleen 06 55876875
buitenvoorstelling! (denk aan gepaste kleding bij koud of nat weer)
theater
 
donderdag
27 mei
9.00 u.
en 11.00 u.
De Juffrouw Clownsduo Doorgedraaid ‘Alles went, zelfs een pierement’ Schoolvoorstelling theater
de hele dag Buurtschap Groenestein
Hazerswoude-rijndijk
Goudkistjes:
Onderuit in een nieuw landschap
tentoonstelling Passe-partout
(vrijwillige bijdrage is welkom!)
Beeldende kunst
19.00 u. Jeu de Boer Clownsduo Doorgedraaid ‘Alles went, zelfs een pierement’ Passe-partout
Familievoorstelling
theater
17.00-
20.00 u.
Fam. Kompier
Spookverlaat 11
Hazerswoude-Rijndijk
Kunstprofielschool Groene Hart lyceum Alphen a/d Rijn Tentoonstelling Passe-partout
(vrijwillige bijdrage is welkom!)
Beeldende kunst
20.00 u. Pleyn 68

Theatersportvereniging Improfessioneel Theatersport Passe-partout + € 6,- theater
20.30 u. Boerderij Nieuw Endt
Spookverlaat 4
Toneelvereniging Onder Ons “Cor en Koos en Het Zwarte Gat” Plus-voorstelling:
Passe-partout + € 6,50          
theater
21.15 u. Cafe de Hoek.             Michel de Bakker "De Veerman"
klik hier voor een videoimpressie
Plus-voorstelling
Reserveren zeer aan te bevelen.
buitenvoorstelling! (denk aan gepaste kleding bij koud of nat weer)
theater
 
vrijdag
28 mei
9.00 u.
en 11.00 u.
Het Anker Clownsduo Doorgedraaid "Alles went, zelfs een pierement’" Schoolvoorstelling theater
de hele dag Buurtschap Groenestein
Hazerswoude-rijndijk
Goudkistjes:
Onderuit in een nieuw landschap
tentoonstelling Passe-partout
(vrijwillige bijdrage is welkom!)
Beeldende kunst
18.00
- 22.00 u.
ieder heel en half uur
De Oude Nor
Gemeneweg 8
Hazerswoude-Dorp
Theatergroep Trip "De oude Nor"

Passe-partout
(vrijwillige bijdrage is welkom!)

dans
17.00-
20.00 u.
Fam. Kompier
Spookverlaat 11
Hazerswoude-Rijndijk
Kunstprofielschool Groene Hart lyceum Alphen a/d Rijn Tentoonstelling Passe-partout
(vrijwillige bijdrage is welkom!)
Beeldende kunst
19.00 u. Poppenpodium
Pleyn 68
Theater Popject "Koning Midas" Plus-voorstelling:
Passe-partout + € 3,-
of: in combinatie met Arthur Kruisinga € 5.-
familievoorstelling, vanaf 6jr
theater
19.30
- 22.30
Lagewaard 55 Koudekerk a/d Rijn. Heaven   Passe-partout muziek
20.30 u. Poppenpodium
Pleyn 68
Arhtur Kruisinga
mmv
Marjolein Hennes, viool
"De houthakker en de dood" Plus-voorstelling:
Passe-partout + € 3,-
of: in combinatie met theater Popject € 5.-
Familievoorstelling, vanaf 10 jr
theater
vanaf 18.00 u tot 22.00 u. op het hele uur Boerderij DE BEUKEHOF
Spookverlaat 1A
Theater Paradox "De Chocolademaker" Passe-partout
Let op: 16+, deze voostelling is niet geschikt voor kinderen!
theater
20.30 u. Boerderij Nieuw Endt
Spookverlaat 4
Toneelvereniging Onder Ons “Cor en Koos en Het Zwarte Gat” Plus-voorstelling:
Passe-partout + € 6,50
      
theater
22.15 u. Boerderij Nieuw Endt
Spookverlaat 4

Hans Brinker Afterparty, voor iedereen toegankelijk Passe-partout
muziek

zaterdag 29 mei de hele dag Buurtschap Groenestein
Hazerswoude-rijndijk
Goudkistjes:
Onderuit in een nieuw landschap
tentoonstelling Passe-partout
(vrijwillige bijdrage is welkom!)
Beeldende kunst
13.00
- 16.00 u.
ieder heel en half uur
De Oude Nor
Gemeneweg 8
Hazerswoude-Dorp
Theatergroep Trip "De oude Nor" Passe-partout
(vrijwillige bijdrage is welkom!)
dans
12.00-
17.00 u.
Fam. Kompier
Spookverlaat 11
Hazerswoude-Rijndijk
Kunstprofielschool Groene Hart lyceum Alphen a/d Rijn Tentoonstelling Passe-partout
(vrijwillige bijdrage is welkom!)
Beeldende kunst
13.00 u. Poppenpodium
Pleyn 68
Theater Popject "Koning Midas" Plus-voorstelling:
Passe-partout + € 3,-
of: in combinatie met Arthur Kruisinga € 5.-
familievoorstelling,  vanaf 6 jaar
theater
14.00 -
16.30 u.
Dorpsstraat 5,
Koudekerk a/d Rijn
Leerlingen van Muziekschool Goedhart recital Passe-partout muziek
14.30 u. Poppenpodium
Pleyn 68
Arthur Kruisinga
mmv
Marjolein Hennes, viool
"De houthakker en de dood" Plus-voorstelling:
Passe-partout + € 3,-
of: in combinatie met theater Popject € 5.-
Familievoorstelling, vanaf 10 jaar
theater
vanaf 10.00 u tot 18.00 u. op het hele uur Boerderij DE BEUKEHOF
Spookverlaat 1A
Theater Paradox "De Chocolademaker" Passe-partouta
Let op: 16+, deze voostelling is niet geschikt voor kinderen!
theater
19.00 u. Boerderij Nieuw Endt
Spookverlaat 4
Toneelvereniging Onder Ons “Cor en Koos en Het Zwarte Gat” Plus-voorstelling:
Passe-partout + € 6,50  
theater
20.45 u. festivalterrein Jeu de Boer Surmeuse, Woodhouse & DeHand
en
De Kift
Feestelijke afsluiting van het festival! Plus-voorstelling:
Passe-partout + € 10,-
muziek
 

en verder

 

 

Frank Berbee

................................................................................................